(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ со обвинувања до актуелната власт за состојбите во земјоделството
31-08-2018 РЕГИОН

 

ДЕНЕС ПОВТОРНО ЗАЕДНИЧКИ СЕ СООЧУВАМЕ СО ЕДНА ГОЛА ВИСТИНА, А ТОА Е ДЕКА СЕКОГАШ КОГА ВО МАКЕДОНИЈА НА ВЛАСТ Е СДС, ЗЕМЈОДЕЛСКИТЕ ПРОИЗВЕДИТЕЛИ ГИ ЖИВЕАТ СВОИТЕ НАЈТЕШКИ МОМЕНТИ – обвинија денеска на прес конференција од ОК на ВМРО-ДПМНЕ Неготино.

 

 Share

Додади коментар