(ВИДЕО) Градоначалникот Панов смета дека против него се води политичка хајка
21-08-2017 РЕГИОН

 

Градоначалникот Александар Панов смета дека против него актуелната власт води политичка хајка. Панов одговарајќи на новинарско прашање се осврна и на пресудата на Основен Суд Кавадарци со која е осуден на казна затвор од 2 месеца поради изборен поткуп...

 Share

Додади коментар