ВМРО-ДПМНЕ: Кавадарчани не му посакаа добредојде на Заев
18-09-2018 РЕГИОН

 

На прес конференција од општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци се осврнаа на трибината која СДСМ и коалицијата За Европска Македонија ја одржаа во саботата во Кавадарци...

 

Додади коментар