(ВИДЕО) Реакција на ОК ВМРО-ДПМНЕ Неготино за ребалансот на буџетот
03-07-2018 РЕГИОН

 

Со реакција по повод изгласувањето на ребалансот на буџетот на општина Неготино, денеска на прес конференција се огласија од ОК на ВМРО-ДПМНЕ Неготино.

 Share

Додади коментар