(ВИДЕО) Заев од Крушево ги повика сите граѓани да гласаат за подобра иднина на Македонија

 

Премиерот Зоран Заев денеска во завршното обраќање пред референдумскиот молк ги повика сите граѓани во недела да излезат на гласање, за како што нагласи, да и овозможат на Македонија и своите деца подобра иднина.

 

 

 Share

Додади коментар