(ВИДЕО) Амбасадорот Жбогар за ситуацијата во земјава
19-04-2017 РЕГИОН

 

Амбасадорот на ЕУ во Македонија, Самоел Жбогар денеска при посетата на Неготино се осврна на актуелната политичка состојва во земјава.Share

Додади коментар