Утре вечер трибина во Кавадарци со премиерот Зоран Заев
14-09-2018 РЕГИОН

 

СДСМ денеска преку прес конференција ги покани кавадарчани на трибина со премиерот Зоран Заев.

 

Портпаролот на ОО СДСМ, Вуко Мелов рече дека на трибината отворено ќе се говори за аргументите околу референдумот на 30 септември...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додади коментар