ЛИ/2017 (ВИДЕО) Давидов ги повика кавадарчани на предизборен митинг
04-10-2017 РЕГИОН

 

 

Независниот кандидат за градоначалник Борис Давидов денеска на прес конференција ги покани кавадарчани на промотивна средба во петок од 19 часот на градскиот плоштад.  Воедно се осврна и на дел од своите програмски определби.

 

 

Додади коментар