ЛИ/2017 (ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ: Членови на СДС искршија наш инфо центар
13-10-2017 РЕГИОН

 

На прес конференција од ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци реагирајќи на вчерашната прес конференција на ВМРО-НП обвини дека ВМРО-НП е партија со само пет членови.

 

Исто така беа изнесени обвинувања дека членови на СДС синоќа го искршиле инфо центарот на нивниот кандидат.

 

 

 

 

 

 

 



Share

Додади коментар